PROFESJONALNE PISTOLETY DO KLEJU NA GORĄCO

JESTEŚMY GŁÓWNYM DYSTRYBUTOREM PISTOLETÓW DO KLEJENIA NA GORĄCO

Jesteśmy głównym dystrybutorem pistoletów do klejenia niemieckiej marki REKA W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór pistoletów do klejenia na gorąco marki REKA. Pistolety tej marki charakteryzują się wysoką jakością wykonania i trwałością, co pozwala na efektywne i precyzyjne klejenie.
Marka REKA jest znana na rynku ze swojego profesjonalizmu i innowacyjności. Jej pistolety są powszechnie stosowane w różnych branżach, takich jak przemysł, przemysł drzewny, budownictwo, motoryzacja czy rzemiosło. Szeroka gama produktów REKA umożliwia znalezienie odpowiedniego pistoletu do klejenia dla każdej aplikacji.
W naszej roli głównego dystrybutora pistoletów REKA, zapewniamy naszym klientom dostęp do szerokiego asortymentu produktów, konkurencyjnych cen oraz profesjonalnej obsługi technicznej. Dzięki naszej długiej współpracy z marką REKA, możemy zapewnić naszym klientom pewność i satysfakcję z zakupionych produktów.
Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą pistoletów do klejenia marki REKA. 

PISTOLETY DO KLEJU REKA

WYBIERZ RODZAJ PISTOLETU
PISTOLETY MECHANICZNE GRANULAT
PISTOLETY MECHANICZNE KLEJ W SZTYFTACH
PISTOLETY PNEUMATYCZNE GRANULAT
PISTOLETY PNEUMATYCZNE KARTUSZE PUR

PISTOLETY DO KLEJU | MECHANICZNE NA GRANULAT

MS 200

Pistolet do kleju na granulat MS200

MS 200

OSPRZĘT:

Pistolet do klejenia  MS 200  stosuje się z klejami topliwymi w formie granulatu. Nakładanie kleju odbywa się bez użycia sprężonego powietrza.

Pistolet do klejenia  MS 200  stosuje się z klejami topliwymi w formie granulatu. Nakładanie kleju odbywa się bez użycia sprężonego powietrza.

Pistolet REKA  MS 200  to pistolet do kleju w granulacie, który do klejenia nie potrzebuje sprężonego powietrza. Wystarczy tylko podłączyć wtyczkę z kablem od pistoletu do sieci i urządzenie może pracować. Za pomocą termostatu nastawia się żądaną temperaturę  w zakresie 20°C – 200°C  i pracuje się stale, z temperaturą optymalnie dobraną do zastosowanego kleju.

Roztopiony granulat nanosi się na powierzchnię poprzez naciśnięcie spustu. W ofercie jest duży asortyment    dodatkowych dysz, dzięki którym MS 200 znajduje wiele zastosowań. Zamocowanie MS 200 na balanserze powoduje, że pistolet staje się lekki „jak piórko”. Pistolet MS 200 jest wysokiej jakości konstrukcją, wypróbowaną i szeroko przetestowaną.

W skład sprzedaży wchodzi jedynie pistolet. Dodatkowe akcesoria do zakupu osobno.

Zastosowanie w branżach: przemysł opakowaniowy | przemysł tekstylny i produkcja pianek polietylenowych | przemysł drzewny i meblarski | przemysł poligraficzny | przemysł samochodowy | przemysł tapicerski | florystyka | inne zastosowanie.

MS 200.E

Pistolet do kleju MS200.E

MS 200.E

Pistolet do klejenia  MS 200.E  stosuje się z klejami topliwymi w formie granulatu. Nakładanie kleju odbywa się bez użycia sprężonego powietrza.  Zasada działania jest jak w modelu MS 200.. Różnicą jest to, ze tutaj zastosowano elektroniczną regulację temperatury. Dzięki temu uzyskano niezmienność temperatury na poziomie +/- 2 °C.

Pistolet REKA  MS 200.E  to pistolet do kleju w granulacie, który do klejenia nie potrzebuje sprężonego powietrza. Wystarczy tylko podłączyć wtyczkę z kablem od pistoletu do sieci i urządzenie może pracować.  W stosunku do zwykłego MS 200  żądaną temperaturę w zakresie 30°C – 200°C nastawia się elektronicznie.  Pistolet pracuje się stale, z temperaturą optymalnie dobraną do zastosowanego kleju.  Poprzez zwiększoną stabilność temperatury aplikator nadaje się do pracy z klejami wrażliwymi na temperatury.  Niezmienność temperatury jest teraz na poziomie +/- 2 °C.

Nowe, sterowane elektronicznie ogrzewanie sprawia, że MS 200.E jest szczególnie wytrzymały w miejscach gdzie panują silnie zanieczyszczone i trudne warunki pracy.  Elektroniczne sterowanie wyeliminowało dostawanie się brudu do termostatu, który w poprzedniej wersji aplikatora był odkryty i ulegał uszkodzeniom.

Roztopiony granulat nanosi się na powierzchnię poprzez naciśnięcie spustu. W ofercie jest duży asortyment    dodatkowych dysz, dzięki którym MS 200.E znajduje wiele zastosowań. Zamocowanie MS 200.E  na balanserze powoduje, że pistolet staje się lekki „jak piórko”. Pistolet MS 200.E jest wysokiej jakości konstrukcją, wypróbowaną i szeroko przetestowaną.

W skład sprzedaży wchodzi jedynie pistolet. Dodatkowe akcesoria do zakupu osobno.

Zastosowanie w branżach: przemysł opakowaniowyprzemysł tekstylny i produkcja pianek polietylenowychprzemysł drzewny i meblarski | przemysł poligraficzny | przemysł samochodowy | przemysł tapicerski | florystyka | inne zastosowanie

MS 80

Pistolet do kleju MS80

MS 80

OSPRZĘT:

Pistolet do klejenia  MS 80  stosuje się z klejami topliwymi w formie granulatu. Nakładanie kleju odbywa się bez użycia sprężonego powietrza.

Pistolet REKA  MS 80  to pistolet do kleju w granulacie, który do klejenia nie potrzebuje sprężonego powietrza. Wystarczy tylko podłączyć wtyczkę z kablem od pistoletu do sieci i urządzenie może pracować. Za pomocą termostatu nastawia się żądaną temperaturę  w zakresie 20°C – 200°C  i pracuje się stale, z temperaturą optymalnie dobraną do zastosowanego kleju.

Roztopiony granulat nanosi się na powierzchnię poprzez naciśnięcie spustu. W ofercie jest duży asortyment    dodatkowych dysz, dzięki którym MS 80  znajduje wiele zastosowań. Zamocowanie MS 80  na balanserze powoduje, że pistolet staje się lekki „jak piórko”. Pistolet MS 80  jest wysokiej jakości konstrukcją, wypróbowaną i szeroko przetestowaną.

W skład sprzedaży wchodzi jedynie pistolet. Dodatkowe akcesoria do zakupu osobno.

Zastosowanie w branżach: przemysł opakowaniowy | przemysł tekstylny i produkcja pianek polietylenowych | przemysł drzewny i meblarski | przemysł poligraficzny | przemysł samochodowy | przemysł tapicerski florystyka | inne zastosowanie

PISTOLETY DO KLEJU | MECHANICZNE, KLEJ W SZTYFTACH

TR 500

Pistolet do kleju mechaniczny tr500

TR 500

Pistolet do klejenia REKA z mechanicznym transportem kleju. Pistoletem TR 500 można kleić, uszczelniać, wypełniać różnorodne materiały. Klejenie na gorąco nie zna ograniczeń w podłożu. W kilka sekund można tym sprzętem skleić najróżnorodniejsze materiały, np. drewno, skórę, ceramikę, metal, szkło, tkaniny, kamień, papier, tekturę, tworzywa sztuczne itd., w każdej kombinacji. Urządzeniem tym w przeciągu kilku sekund można idealnie i trwale uszczelnić fugi i rysy (pęknięcia). Najdroższy model wśród pistoletów na klej w laskach.

Cechuje go:
wygodny i ergonomiczny kształt
nie wymaga mieszania
klej nie wysycha
nie wymaga każdorazowego oczyszczania

Pistoletem TR 500 można przerabiać klej w laskach o długości od 90 – 300 mm i średnicy 11,3 mm.

System topienia
Opatentowany blok topienia (wydajny, nadający się do ciągłego wykorzystywania). Precyzyjna regulacja temperatury     (+/- 1°C).
Kształt i funkcjonowanie
Ergonomiczny spust. Mechanizm spustowy o wysokiej funkcjonalności. 

Wąski kształt – nie ogranicza widoku podczas klejenia.
Kabel dający się zdejmować.
Bardzo lekki, odpinany kabel zasilający.
Magnetyczny system do odkładania.
Zintegrowane magnesy w uchwycie i nowa płytka do odkładania. Nadaje się do przerobu różnorodnych typów kleju.

Dzięki płynnej regulacji temperatury można precyzyjnie dostosować temperaturę do różnych typów kleju np. poliamidu (PA), polietylenu (PE).
Optymalna temperatura robocza.
Nowy system topienia zapewnia gotowość pistoletu do pracy w ciągu 90 sekund od załączenia.
Większa wydajność kleju.
Dzięki opatentowanemu systemowi topienia kleju, pistolet zapewnia ciągłość pracy. W porównaniu do sprzętu PTC (z dodatnim współczynnikiem temperaturowym) nie występują przerwy na podgrzewanie.
Lekka i wygodna obsługa.
Udoskonalony wąski kształt pistoletu TR 500 umożliwia dokładne obserwowanie klejonego detalu.
Praca bezprzewodowa.
Kabel zasilający przy pistolecie TR 500 można na krótki czas odłączyć, aby np. skleić w miejscach trudno dostępnych.
Łatwe odstawianie pistoletu.
Uchwyty magnetyczne zintegrowane w uchwycie pistoletu TR 500 pozwalają na szybkie i bezpieczne odłożenie go na podstawce.
Konsekwencja w każdym detalu.
Dostępne akcesoria dają możliwość dostosowania pistoletu do indywidualnych potrzeb.

TR 501

Pistolet do kleju TR501

TR 501

Pistolet do klejenia REKA z mechanicznym transportem kleju. Pistoletem TR 501 można kleić, uszczelniać, wypełniać różnorodne materiały. Klejenie na gorąco nie zna ograniczeń w podłożu. W kilka sekund można tym sprzętem skleić najróżnorodniejsze materiały, np. drewno, skórę, ceramikę, metal, szkło, tkaniny, kamień, papier, tekturę, tworzywa sztuczne itd., w każdej kombinacji. Urządzeniem tym w przeciągu kilku sekund można idealnie i trwale uszczelnić fugi i rysy (pęknięcia). Najdroższy model wśród pistoletów na klej w laskach.

Cechuje go:
wygodny i ergonomiczny kształt
nie wymaga mieszania
klej nie wysycha
nie wymaga każdorazowego oczyszczania

Pistoletem TR 501 można przerabiać klej w laskach o długości od 90 – 300 mm i średnicy 11,3 mm.

System topienia
Opatentowany blok topienia (wydajny, nadający się do ciągłego wykorzystywania). Precyzyjna regulacja temperatury (+/- 1°C).
Kształt i funkcjonowanie
Ergonomiczny spust. Mechanizm spustowy o wysokiej funkcjonalności. Wąski kształt – nie ogranicza widoku podczas klejenia.

Kabel dający się zdejmować.
Bardzo lekki, odpinany kabel zasilający.
Magnetyczny system do odkładania.
Zintegrowane magnesy w uchwycie i nowa płytka do odkładania.
Nadaje się do przerobu różnorodnych typów kleju.
Dzięki płynnej regulacji temperatury można precyzyjnie dostosować temperaturę do różnych typów kleju np. poliamidu (PA), polietylenu (PE).
Optymalna temperatura robocza.
Nowy system topienia zapewnia gotowość pistoletu do pracy w ciągu 90 sekund od załączenia.
Większa wydajność kleju.
Dzięki opatentowanemu systemowi topienia kleju, pistolet zapewnia ciągłość pracy. W porównaniu do sprzętu PTC (z dodatnim współczynnikiem temperaturowym) nie występują przerwy na podgrzewanie.
Lekka i wygodna obsługa.
Udoskonalony wąski kształt pistoletu TR 500 umożliwia dokładne obserwowanie klejonego detalu.
Praca bezprzewodowa.
Kabel zasilający przy pistolecie TR 500 można na krótki czas odłączyć, aby np. skleić w miejscach trudno dostępnych.
Łatwe odstawianie pistoletu.
Uchwyty magnetyczne zintegrowane w uchwycie pistoletu TR 500 pozwalają na szybkie i bezpieczne odłożenie go na podstawce.
Konsekwencja w każdym detalu.
Dostępne akcesoria dają możliwość dostosowania pistoletu do indywidualnych potrzeb.

TR 502

Pistolet do kleju TR502

TR 502

Pistolet do klejenia REKA z mechanicznym transportem kleju. Pistoletem TR 502 można kleić, uszczelniać, wypełniać różnorodne materiały. Klejenie na gorąco nie zna ograniczeń w podłożu. W kilka sekund można tym sprzętem skleić najróżnorodniejsze materiały, np. drewno, skórę, ceramikę, metal, szkło, tkaniny, kamień, papier, tekturę, tworzywa sztuczne itd., w każdej kombinacji. Urządzeniem tym w przeciągu kilku sekund można idealnie i trwale uszczelnić fugi i rysy (pęknięcia). Najdroższy model wśród pistoletów na klej w laskach.

Cechuje go:
wygodny i ergonomiczny kształt
nie wymaga mieszania
klej nie wysycha
nie wymaga każdorazowego oczyszczania

Pistoletem TR 502 można przerabiać klej w laskach o długości od 90 – 300 mm i średnicy 11,3 mm.

System topienia
Opatentowany blok topienia (wydajny, nadający się do ciągłego wykorzystywania). Precyzyjna regulacja temperatury (+/- 1°C).
Kształt i funkcjonowanie

Ergonomiczny spust. Mechanizm spustowy o wysokiej funkcjonalności. Wąski kształt – nie ogranicza widoku podczas klejenia.
Kabel dający się zdejmować.
Bardzo lekki, odpinany kabel zasilający.
Magnetyczny system do odkładania.
Zintegrowane magnesy w uchwycie i nowa płytka do odkładania.
Nadaje się do przerobu różnorodnych typów kleju.
Dzięki płynnej regulacji temperatury można precyzyjnie dostosować temperaturę do różnych typów kleju np. poliamidu (PA), polietylenu (PE).
Optymalna temperatura robocza.
Nowy system topienia zapewnia gotowość pistoletu do pracy w ciągu 90 sekund od załączenia.
Większa wydajność kleju.
Dzięki opatentowanemu systemowi topienia kleju, pistolet zapewnia ciągłość pracy. W porównaniu do sprzętu PTC (z dodatnim współczynnikiem temperaturowym) nie występują przerwy na podgrzewanie.
Lekka i wygodna obsługa.
Udoskonalony wąski kształt pistoletu TR 500 umożliwia dokładne obserwowanie klejonego detalu.
Praca bezprzewodowa.
Kabel zasilający przy pistolecie TR 500 można na krótki czas odłączyć, aby np. skleić w miejscach trudno dostępnych.
Łatwe odstawianie pistoletu.
Uchwyty magnetyczne zintegrowane w uchwycie pistoletu TR 500 pozwalają na szybkie i bezpieczne odłożenie go na podstawce.
Konsekwencja w każdym detalu.
Dostępne akcesoria dają możliwość dostosowania pistoletu do indywidualnych potrzeb.

TR 505

Pistolet do kleju tr505

TR 505

OSPRZĘT:

Cechuje go:
wygodny i ergonomiczny kształt
nie wymaga mieszania
klej nie wysycha
nie wymaga każdorazowego oczyszczania

Pistolet do klejenia REKA z mechanicznym transportem kleju. Pistoletem TR 500 można kleić, uszczelniać, wypełniać różnorodne materiały. Klejenie na gorąco nie zna ograniczeń w podłożu. W kilka sekund można tym sprzętem skleić najróżnorodniejsze materiały, np. drewno, skórę, ceramikę, metal, szkło, tkaniny, kamień, papier, tekturę, tworzywa sztuczne itd., w każdej kombinacji. Urządzeniem tym w przeciągu kilku sekund można idealnie i trwale uszczelnić fugi i rysy (pęknięcia). Najdroższy model wśród pistoletów na klej w laskach.

PISTOLETY DO KLEJU | PNEUMATYCZNE NA GRANULAT

TR 50.4

Pistolet do kleju mechaniczny tr50_4

TR 50.4

OSPRZĘT:

Pistolet TR 50.4 został zastąpiony przez model  TR 50.5  i jest dostępny w sprzedaży tylko na zamówienie. Czas oczekiwania na TR 50.4 może wynieść do dwóch tygodni od momentu złożenia zamówienia.

Pistolet do klejenia  TR 50.4  ma zastosowanie z  klejami topliwymi w formie granulatu lub lasek, o wysokiej i niskiej lepkości. Przy pomocy płaskiego wkrętaka należy ustawić odpowiednią do zastosowanego kleju temperaturę pracy w zakresie  20 – 200°C, obserwując wskazania termometru zainstalowanego w pistolecie. Po nastawieniu pistolet pracuje dokładnie, zgodnie z żądaną temperaturą. Element grzewczy i termostat znajdują się dokładnie za wspornikiem dyszy, przez co zapewniona jest stała i optymalna temperatura podczas nanoszenia kleju.

Wyjątkowa lekkość i wyważenie urządzenia zapobiegają zmęczeniu osoby obsługującej i chronią jej nadgarstek. Jeżeli dodatkowo zawiesimy TR 50.4 na balanserze to pistolet stanie się lekki „jak piórko”.  Stacjonarny statyw i włącznik nożny usprawniają precyzyjne klejenie drobnych detali,  gdyż obie ręce osoby obsługującej są wolne. Różnorodne dysze, włącznik nożny, balanser, statyw i możliwość stacjonarnej pracy, to elementy służące usprawnieniu procesu technologicznego klejenia z wykorzystaniem TR 50.4.

W skład sprzedaży wchodzi jedynie pistolet. Dodatkowe akcesoria do zakupu osobno.

Zastosowanie w branżach: przemysł opakowaniowy | przemysł tekstylny i produkcja pianek polietylenowych | przemysł drzewny i meblarski | przemysł poligraficzny przemysł samochodowy przemysł tapicerski florystyka | inne zastosowanie

TR 50.5 LCD

Pistolet na klej TR50-5

TR 50.5 LCD

Aplikator klejowy  TR 50.5  zastąpił model TR 50.4. Model TR 50.4 dostępny jest wyłącznie na zamówienie. 

Pistolet do klejenia  TR 50.5 LCD  ma zastosowanie z  klejami topliwymi w formie granulatu lub lasek, o wysokiej i niskiej lepkości. Zasada działania jest tak jak w pistolecie TR 50.4. Różnicą jest to, ze w modelu TR 50.5 zastosowano elektroniczną regulację temperatury z panelem LCD. Dzięki temu uzyskano niezmienność temperatury na poziomie +/- 2 °C.

W stosunku do wersji  TR50.4  żądaną temperaturę w zakresie 170°C – 190°C nastawia się elektronicznie,  obserwując wskazania panelu LCD zainstalowanego w pistolecie. Pistolet pracuje stale, z temperaturą optymalnie dobraną do zastosowanego kleju.  Po nastawieniu pistolet pracuje zgodnie z żądaną temperaturą. Element grzewczy i termostat znajdują się dokładnie za wspornikiem dyszy, przez co zapewniona jest stała i optymalna temperatura podczas nanoszenia kleju.  Poprzez zwiększoną stabilność temperatury aplikator nadaje się do pracy z klejami wrażliwymi na temperatury.  Niezmienność temperatury jest teraz na poziomie +/- 2 °C.

Nowe, sterowane elektronicznie ogrzewanie sprawia, że TR 50.5 LCD jest szczególnie wytrzymały w miejscach gdzie panują silnie zanieczyszczone i trudne warunki pracy.  Elektroniczne sterowanie wyeliminowało dostawie się brudu do termostatu, który w poprzedniej wersji aplikatora był odkryty i ulegał uszkodzeniom.

Wyjątkowa lekkość i wyważenie urządzenia zapobiegają zmęczeniu osoby obsługującej i chronią jej nadgarstek. Jeżeli dodatkowo zawiesimy TR 50.5 na balanserze to pistolet stanie się lekki „jak piórko”.  Stacjonarny statyw i włącznik nożny usprawniają precyzyjne klejenie drobnych detali,  gdyż obie ręce osoby obsługującej są wolne. Różnorodne dysze, włącznik nożny, balanser, statyw i możliwość stacjonarnej pracy, to elementy służące usprawnieniu procesu technologicznego klejenia z wykorzystaniem TR 50.5.

W skład sprzedaży wchodzi jedynie pistolet. Dodatkowe akcesoria do zakupu osobno.

Zastosowanie w branżach: przemysł opakowaniowy | przemysł tekstylny i produkcja pianek polietylenowych | przemysł drzewny i meblarski | przemysł poligraficzny | przemysł samochodowy | przemysł tapicerski | florystyka | inne zastosowanie

TR 55 LCD

Pistolet na klej TR50-5

TR 55 LCD

OSPRZĘT:

Pistolet do klejenia  TR 55 LCD  ma zastosowanie z klejami topliwymi w formie granulatu lub lasek, o wysokiej i niskiej lepkości. 

Przy pomocy przycisków nastawczych należy ustawić odpowiednią dla zastosowanego kleju temperaturę pracy w zakresie  50 – 210°C. Sterownik pistoletu, z dużą precyzją, utrzymuje ją na nastawionym poziomie.  Elektroniczny regulator temperatury wraz z wyświetlaczem LCD  wbudowany jest w uchwyt pistoletu. Zapewnia on optymalną temperaturę użytkową, przy jednoczesnym zabezpieczeniu możliwości przegrzania kleju. Elektronika reaguje już przy najmniejszych odstępstwach. Wyjątkowa lekkość i wyważenie urządzenia zapobiegają zmęczeniu osoby obsługującej i Jeżeli dodatkowo zawiesimy TR 55 LCD na balanserze, będzie on lekki „jak piórko”.

Szeroki asortyment dodatkowego osprzętu pozwala na skonfigurowanie pistoletu do indywidualnych potrzeb użytkownika.  Stacjonarny statyw i włącznik nożny  umożliwiają np. sklejanie drobnych detali. Obie ręce osoby obsługującej są wtedy wolne. Różnorodne dysze, włącznik nożny, balanser, statyw, i możliwość stacjonarnej pracy, to elementy służące usprawnieniu procesu technologicznego klejenia z wykorzystaniem  TR 55 LCD.

W skład sprzedaży wchodzi jedynie pistolet. Dodatkowe akcesoria do zakupu osobno.

Zastosowanie w branżach: przemysł opakowaniowy | przemysł tekstylny i produkcja pianek polietylenowych | przemysł drzewny i meblarski | przemysł poligraficzny | przemysł samochodowy | przemysł tapicerski | florystyka | inne zastosowanie

TR 60 LCD

Pistolet na klej tr 60 LCD

TR 60 LCD

OSPRZĘT:

TR 60 LCD to system klejenia punktowego, liniowego oraz natryskowego z zastosowaniem kleju topliwego w granulacie.  Komplet składa się z pistoletu do klejenia  TR 60 LCD, statywu z regulatorem ciśnienia i manometrem.  REKA  System Gorącego Natrysku  daje możliwość natrysku kleju wiecznie żywego i topliwego o wysokiej i niskiej lepkości, bez zawartości rozpuszczalników. Klej wiecznie żywy i topliwy można nanosić od najmniejszego punktu do ściegu o wymiarach 2 – 150 mm szerokości oraz w zależności od potrzeb, bardzo cienko lub do milimetra grubości.

Regulatory ciśnienia i manometry są zamontowane w statywie.  Delikatne nastawienie sprężonego powietrza gwarantuje optymalne i dokładne nanoszenie kleju. Manometry pozwalają stale kontrolować nastawione ciśnienie powietrza. 

Elektroniczna regulacja temperatury wbudowana jest w uchwyt pistoletu. Należy nastawić odpowiednią dla kleju temperaturę w zakresie  50 – 210°C. Elektroniczna regulacja temperatury zapewnia optymalną pracę i jednocześnie zabezpiecza przed przegrzaniem kleju. Elektronika reaguje już przy najmniejszych odstępstwach.

Natrysk kleju ma ogromną zaletę: klej można nanosić bez problemu w skomplikowanych, trudno dostępnych miejscach detali. Przy klejach wiecznie żywych osiąga się stale klejącą się powłokę z nieograniczonym czasem schnięcia (tak jak dotychczas tylko przy taśmach dwustronnie klejących). Podczas nanoszenia i natryskiwania kleju wiecznie żywego i topliwego nie wyzwalają się rozpuszczalniki. Różnorodna oferta osprzętu dodatkowego do pistoletów REKA daje możliwość indywidualnej konfiguracji sprzętu.

W skład sprzedaży  wchodzi   pistolet  TR 60 LCD  oraz  statyw z regulatorem ciśnienia i manometrem. Dodatkowe akcesoria do zakupu osobno.

Zastosowanie w branżach: przemysł opakowaniowy | przemysł tekstylny i produkcja pianek polietylenowych | przemysł drzewny i meblarski | przemysł poligraficzny | przemysł samochodowy | przemysł tapicerski | florystyka | inne zastosowanie

PISTOLETY DO KLEJU | PNEUMATYCZNE NA KARTUSZE PUR

TR 70 LCD

Pistolet na klej tr 70 lcd

TR 70 LCD

OSPRZĘT:

Pistoletem  TR 70 LCD  można przerabiać kleje topliwe z  310 ml aluminiowych kartuszy  nakładając klej w postaci punktu lub linii.

Pistolet na kartusze TR 70 LCD posiada ogromną zaletę: pracuje z klejem topliwym z 310 ml aluminiowych kartuszy. Odpowiednią dyszę wkręca się na gwint aluminiowej kartuszy przy pomocy specjalnego adaptera, a sama wymiana kartuszy trwa bardzo krótko. Pistoletem TR 70 LCD można przerabiać kleje topliwe na bazie PUR. Kleje topliwe poliuretanowe charakteryzują się ekstremalną odpornością na wysoką temperaturę.
 
Elektroniczna regulacja temperatury jest wbudowana w korpus pistoletu. Zapewnia ona optymalną temperaturę pracy, przy jednoczesnym zabezpieczeniu maksymalnej temperatury kleju.

Wyjątkowa lekkość (1400 g) i wyważenie pistoletu nie powodują zmęczenia osoby obsługującej i chronią jej nadgarstek przed nadwyrężeniem. TR 70 LCD będzie lekki „jak piórko”, jeżeli zostanie umocowany na balanserze.

Szeroki asortyment osprzętu dodatkowego firmy REKA pozwala na skonfigurowanie sprzętu do indywidualnych potrzeb użytkownika. Stacjonarny statyw i włącznik nożny umożliwiają np. sklejanie drobnych detali. Obie ręce osoby obsługującej są wolne. Różnorodne dysze, włącznik nożny, balanser, statyw do odkładania pistoletu i możliwość stacjonarnej pracy to elementy służące usprawnieniu procesu technologicznego klejenia z wykorzystaniem TR 70 LCD.

W skład sprzedaży wchodzi   pistolet. Dodatkowe akcesoria do zakupu osobno.

Zastosowanie w branżach: przemysł opakowaniowy | przemysł tekstylny i produkcja pianek polietylenowych | przemysł drzewny i meblarski | przemysł poligraficzny | przemysł samochodowy | przemysł tapicerski | florystyka | inne zastosowanie

TR 700

Pistolet do kleju na katusze

TR 700

OSPRZĘT:

Pistoletem  TR 700  można przerabiać kleje topliwe w aluminiowych kartuszach o pojemności 310 ml nakładając klej w postaci punktu lub linii.

Główną zaletą TR 700 jest praca z topliwym klejem w aluminiowych wymiennych kartuszach (poj. 310 ml). Wystarczy odpowiednią dyszę wkręcić na gwint aluminiowej kartuszy przy pomocy specjalnego adaptera – sama wymiana kartuszy trwa bardzo krótko. Pistoletem TR 700 można przerabiać      kleje topliwe na bazie PUR. Kleje topliwe poliuretanowe charakteryzują się ekstremalną odpornością na wysoką temperaturę. Niewielki ciężar (1100 g) oraz wyważenie urządzenia sprawia, że użytkowanie nie jest męczące i zapobiega nadwyrężaniu nadgarstka. TR 700 będzie lekki „jak piórko” – jeżeli zostanie zamocowany na balanserze

W skład sprzedaży wchodzi   pistolet. Dodatkowe akcesoria do zakupu osobno.

Zastosowanie w branżach: przemysł opakowaniowy | przemysł tekstylny i produkcja pianek polietylenowych | przemysł drzewny i meblarski | przemysł poligraficzny | przemysł samochodowy | przemysł tapicerski | florystyka | inne zastosowanie.

TR 80 LCD

Pistolet na klej tr80lcd

TR 80 LCD

OSPRZĘT:

Pistolet  TR 80 LCD  to system klejenia punktowego, liniowego oraz  SYSTEM KLEJENIA NATRYSKOWEGO  z zastosowaniem kleju topliwego w kartuszach  o pojemności 310 ml.

W skład  systemu wchodzą pistolet do klejenia, statyw z regulatorem ciśnienia i manometr.  Przygotowując pistolet do pracy, odpowiednią dyszę wkręca się na gwint aluminiowej kartuszy przy pomocy  specjalnego adaptera, a sama wymiana kartuszy jest łatwa i szybka.

Pistoletem TR 80 LCD można przerabiać kleje topliwe na bazie PUR. Kleje topliwe poliuretanowe charakteryzują sie ekstremalną odpornością na wysoką temperaturę. Elektroniczna regulacja temperatury jest wbudowana w korpus pistoletu. Użytkownik nastawia optymalną temperaturę dla danego rodzaju kleju w zakresie od około 50-210°C. Elektroniczna regulacja temperatury zapewnia optymalną jakość pracy i jednocześnie zabezpiecza przed przegrzaniem kleju.

Regulator ciśnienia i wskaźnik manometru  są zintegrowane na statywie. Delikatne nastawienie sprężonego powietrza gwarantuje dokładne nanoszenie kleju.  Powietrze do przepływu kleju i powietrze do natrysku nastawia się oddzielnie.  Praca może odbywać się bez przestoju, gdyż powietrze natryskowe w pistolecie jest podgrzane co powoduje, że klej nie schładza się podczas natryskiwania.

W skład  systemu wchodzą pistolet do klejenia, statyw z regulatorem ciśnienia i manometr. Dodatkowe akcesoria do zakupu osobno.

Zastosowanie w branżach: przemysł opakowaniowy | przemysł tekstylny i produkcja pianek polietylenowych | przemysł drzewny i meblarski | przemysł poligraficzny | przemysł samochodowy | przemysł tapicerski | florystyka | inne zastosowanie

Scroll to Top