ELEMENTY MASKUJĄCE

Oferujemy od początku naszej działalności gotowe rozwiązania z dziedziny maskowania detali. 

Nasze produkty znajdą zastosowanie podczas procesów:

Poznaj bogatą ofertę zatyczek silikonowych

Wysokiej jakości zatyczki silikonowe w różnych kształtach i rozmiarach

Lakierowanie jest niezbędnym etapem wielu procesów przemysłowych i rzemieślniczych. Ważne jest, aby wybrać odpowiedni kołek do zadania, aby zapewnić wysoką jakość wykończenia. Zatyczki silikonowe są coraz bardziej popularne do lakierowania ze względu na swoje unikalne właściwości. Są na ogół łatwe w użyciu, zapewniają doskonałe uszczelnienie i są dostępne w różnych rozmiarach i kształtach.

Kapturki ochronne – izolacyjne
Kapturki z kołnierzem
Zatyczki śrubowe
Zatyczki cylindryczne tarczowe
Previous slide
Next slide

Taśmy maskujące

Wysokiej jakości taśmy maskujące w różnych szerokościach i grubościach

Taśma maskująca jest ważnym narzędziem podczas malowania, lakierowania. Pozwala na czystą i precyzyjną linię między obszarem, który chcesz polakierować lub pomalować, a obszarem, który chcesz odciąć. Taśma maskująca jest dostępna w różnych szerokościach i grubościach, dlatego ważne jest, aby wybrać odpowiednią dla swojego projektu. Używając taśmy maskującej, należy ją mocno przykleić i sprawdzić, aby nie było szczelin oraz pęcherzyków powietrza. Taśma jest samoprzylepna ma wiele zastosowań i jest łatwa w użyciu.

Niebieska poliestrowa (B12)
Taśma maskująca A 12
Czerwona poliestrowa (D12)
Winylowa taśma maskująca V12

Silikonowe węże maskujące

Silikonowe węże maskujące można dopasować do różnych kształtów i rozmiarów elementów

Silikonowe węże maskujące są szeroko stosowane w różnych gałęziach przemysłu na całym świecie. Zapewniają skuteczny i wydajny sposób ochrony komponentów przed kurzem, brudem, wilgocią i innymi zanieczyszczeniami podczas procesów produkcyjnych. Silikonowe węże maskujące można dopasować do różnych kształtów i rozmiarów elementów. Oferują również doskonałą elastyczność i trwałość oraz odporność na wysokie temperatury i chemikalia. W naszym sklepie posiadamy wysokiej jakości typ węży silikonowych, duży zakres rozmiarów do wyboru. Nasze węże silikonowe zapewniają doskonałą wytrzymałość i trwałość, dzięki temu idealnie nadają się do różnych zastosowań. Ciężko pracowaliśmy, aby zapewnić naszym klientom najlepszy dostępny produkt, aby mogli mieć pewność, że kupują u nas produkt najwyższej jakości.

Silikonowe węże ST
Gwiaździste węże silikonowe FSTS
Elastyczne węże gumowe CRDS

Etykiety wykrawane

Prosty i skuteczny sposób na zabezpieczenie powierzchni podczas malowania natryskowego, proszkowego lub innych procesów.

Krążki maskujące stały się nieocenionym narzędziem w wielu gałęziach przemysłu, zapewniając prosty i skuteczny sposób na zabezpieczenie powierzchni podczas malowania natryskowego, proszkowego lub innych procesów. Samoprzylepne poliestrowe krążki maskujące to najnowsza innowacja w tej dziedzinie, oferująca łatwe w użyciu rozwiązanie dla każdej branży poszukującej szybkiej i niezawodnej ochrony.

Elementy wykrawane (AHE/ARE)

Skontaktuj się z Nami!

Scroll to Top